reklamı kapat

POPÜLER

Eidetic ile istediğiniz her şeyi ezberleyin

Aralıklı tekrar olarak da bilinen öğrenme yöntemini temel alan uygulama, kullanıcının ezberlemek istediği kelime, cümle, telefon numarası veya diğer şeyleri belirli aralıklarla hatırlatarak hafızaya yerleşmesini sağlıyor. Kullanıcı, hatırlatma uyarılarının herhangi bir aşamasında, örneğin ezberlemek istediği kelimeyi hatırlamadığını belirtirse süreç en başa dönüyor.

Uygulama içinde toplam beş kategori yer alıyor. Sözlük kategorisi, uygulama içinden ücretsiz indirilen çeşitli sözlükler aracılığıyla ezberlenmek istenen kelimelerin öğretilmesini amaçlarken telefon numarası, bir durumun sonucu, bir cümle veya bir sayı gibi farklı kategoriler aracılığıyla, uygulama neredeyse tüm durumları kapsamış oluyor. Her bir yeni öğrneme testi için farklı zaman aralıkları seçilebiliyor. Normal tekrar seçeneği iki hafta iken bu süre bir güne indirilebiliyor veya bir aya kadar çıkarılabiliyor.

Evernote desteği de sunan uygulama, başarıyla tamamladığınız öğrenme süreçlerini Evernote’a aktarabiliyor. Ayrıca, kullanıcılar hatırlatma uyarıları almak istemedikleri saat aralıklarını da girebiliyor. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemek gerekmiyor ancak ücretsiz sürüm aynı anda sadece tek bir öğrenme testine izin veriyor. Uygulama içinden geçilebilen Pro sürümü için ise bir defalık 3,59 TL ücret ödemek gerekiyor. Böylece kullanıcılar aynı anda 50 öğrenme testini başlatabiliyor.

Uygulamanın izlediği öğretme sistematiğinin oldukça başarılı sonuçlar verdiğini ve uygulama tarafından yollanan hatırlatma uyarılarının rahatsız edici olmadığını belirtelim. Eidetic, şu an için sadece iOS işletim sistemine sahip cihazlar için kullanıma sunulmuş durumda.

Eidetic

FiYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 3.8 MB

YÜKLEMEK iÇiN
iOS Eidetic

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Eidetic-2 Eidetic