reklamı kapat

POPÜLER

Elektrik hazırlığında heyecan yaratan atak; Audi PB18 e-tron konsept ilk ipucuyla karşımızda

Önümüzdeki ay içerisinde tanıtılacağı duyurulan Audi PB18 e-tron projesi, markanın elektrik geleceğinde önemli bir rol üstlenme potansiyeline sahip.

Sıkı LOG takipçileri Audi’nin şu sıralar ilk elektrik modeli e-Tron SUV üzerinde son hazırlıklarını gerçekleştirdiğini anımsayabilir. 400 beygirlik bir güç ve 400 kilometre civarında menzil değerine sahip olması beklenen bu modelle ilgili geri sayım devam ederken, Audi cephesinden sürpriz bir tanıtım haberi geldi. Dünyanın en önemli otomobil organizasyonlarından birisi olan Concours d’Elegance in Pebble Beach‘in bu yılki ayağında örtülerinden kurtulacak olan PB18 e-Tron isimli bu proje, markasının elektrikli hiper otomobil mesajını getirecek. Şimdilik tasarım detaylarıyla ilgili aklımızda yer edinecek ufak parçalarını içeren tek karelik bir görseli paylaşılan otomobil ile tanışma sürecimiz çok fazla uzun olmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir aydan az kaldı

Audi’nin tanıtım süreciyle ilgili izlediği planlama ise kademeli olarak gerçekleşiyor. İlk olarak 23 Ağustos‘ta düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında piste çıkacağı söylenen otomobil, Concours d’Elegance etkinliğine ise 26 Ağustos‘ta katılacak. Teknik detaylarıyla ilgili şimdilik herhangi bir parçası paylaşılmayan PB18 e-tron ile ilgili şu aşamada öne çıkan şeyse, tasarımının Le Mans şampiyonu R18‘den esinlenilerek hayata geçirildiği. Önümüzdeki günlerde yeni detaylarıyla karşımızda olacak olan projeyle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.