reklamı kapat

POPÜLER

Renault Trucks D WIDE Z.E. LEC
Renault Trucks D WIDE Z.E. LEC

Elektrikli şehir içi kamyon: Renault Trucks D WIDE Z.E. LEC

Renault Trucks elektrikli kamyon filosunu yeni bir modelle genişletiyor. Alçak girişli kabine sahip Renault Trucks D WIDE Z.E. LEC, atık toplama görevlerini kolaylaştırmak, operatörlerin ve diğer yol kullanıcılarının güvenliğini arttırmak için özel olarak tasarlanmış durumda.

Renault Trucks D Wide Z.E. LEC, operatörlerin araca kolay ve güvenli bir şekilde erişimini sağlayacak şekilde donatıldı. Kabin girişi, standart bir dağıtım kamyonuna göre 200 mm daha alçak tasarlanırken, tek bir kaymaz basamağa ve 90 derece açılan kapılara sahip. Bu durum, çalışan ekibin bir tam güzergah başına 100 defadan fazla kabine girip çıkmasından kaynaklanan yorgunluğunu önemli ölçüde azaltıyor. Renault Trucks, görüşü daha da artırmak için opsiyonel olarak kabinin arka tarafına yerleştirilen ek yan camları öneriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renault Trucks D WIDE Z.E. LEC satış fiyatı açıklandı mı?

Tam elektrikli olan araç çevre dostu bir araç olduğu için egzoz gazı yaymıyor. Opsiyonel düz zemin, araç içinde hareket özgürlüğü sağlarken hem sol hem de sağ taraftan biniş ve inişi mümkün kılıyor. Renault Trucks D Wide Z.E. LEC, dümenli arka akslı 6×2 versiyonuyla sunuluyor ve tüm Avrupa’da sipariş edilebiliyor. Aracın satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu