reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kablosuz kulaklık

Xiaomi imzalı yeni bir kablosuz kulaklık modeli kendisini gösterdi

Xiaomi imzalı yeni bir kablosuz kulaklık modeli daha resmi kayıtlarda bulundu. Ürün çok yakında resmi olarak lanse edilebilir.

Kablosuz kulaklık pazarının en büyük isimleri arasında Xiaomi yer alıyor. Firmanın her ay milyonlarca kulaklık sattığı düşünülüyor. Bu yüzden yeni ürünler de geliyor ve bunlardan birisi M20103E1 model numarasına sahip.

Şimdilik gerçek adı ya da teknik detayları bilinmeyen kulaklık, kesin olarak yukarıdaki tasarımı benimsiyor. Burada kulak içi formunun tercih edildiği görülüyor. Kulaklık kısımları biraz büyük duran M20103E1, yüksek ihtimalle ANC desteğini taşıyor.

Haznesinin Qi kablosuz şarj desteği bulunan kablosuz kulaklık, sürpriz olmayacağı üzere bütçe dostu bir seçenek olarak yolda bulunuyor. Xiaomi’nin en pahalı kulaklığı bile rakiplere oranla çok daha uygun oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı en son kablosuz kulaklık Mi FlipBuds Pro olmuştu

Hatırlamak adına üst seviyeye odaklanan kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme (En güçlü ayarda 40 dB engelleme) yapabiliyor. Burada kişilere çevresini duyabilmesi için anlık açabilecekleri şeffaflık modu da sunuluyor.

Kalbinde Qualcomm QCC5151 çip yer alan ve Bluetooth 5.2 ile hemen her cihaza bağlanabilen kulaklık, 11 mm ultra dinamik sürücüler üzerine kuruluyor. Ses kalitesi çok yüksek olan Mi FlipBuds Pro, çiftli bağlantı desteğine de sahip.

Modelin açıklanan pil süreleri de iyi görünüyor. ANC kapalıyken 7 saat, ANC açıkken 5 saat kullanım veriliyor. Bu süreler kablosuz şarj özellikli hazne ile beraber ANC kapalıyken 28 saate, ANC açıkken ise 22 saate kadar çıkıyor. Modelin fiyatı ise yaklaşık olarak 124 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit