reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi

Xiaomi yeni bir kablosuz kulaklık daha tanıtmaya hazırlanıyor

Ürün gamı en geniş teknoloji firmalarından Xiaomi, resmi bir duyuru yaptı. Firmadan yeni bir kablosuz kulaklık daha geliyor.

Xiaomi, 13 Mayıs tarihinde tasarımını sayfada gördüğünüz kablosuz kulaklık modelinin üzerindeki perdeyi kaldıracak.

Kulak içi formunda hazırlanan bir kablosuz kulaklık olan olası adıyla “Xiaomi Noise Canceling Headphones Pro“, şimdiden dikkat çekmeyi başarmış durumda.

Şimdilik tek bir renkte görülen modelin, gürültü engelleme özelliğine sahip olacağı ve bu konuda iddialı olacağı aktarılıyor. Burada şimdilik ANC ibaresi geçmiyor.

Üst seviye bir seçenek olacak gibi görünen model, Mi Air 2 Pro’nun devamı nitelendiği tasarlanıyor bilgisi veriliyor. Model Mi Air 2 Pro’ye oranla daha yuvarlak hatlı tasarlanmış durumda.

Henüz hakkında hiçbir detaylı teknik detayın olmadığı yeni kulaklığın, çıktıktan sonra resmi olarak Türkiye pazarına da getirilmesi hedefleniyor. Firmanın Türkiye’de resmi olarak sattığı çok sayıda kablosuz kulaklığı bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi imzalı kablosuz kulaklık modelleri çok popüler

Biliyorsunuz Xiaomi’nin bu konuda çok ama çok sayıda seçeneği bulunuyor. Firmanın alanda bu kadar popüler olmasının arkasında elbette düşük fiyatlar yer alıyor.

Şirket herkesin ulaşabileceği kablosuz kulaklıklar üretiyor ve global olarak hemen her yerde satışını yapıyor.

Bu arada Xiaomi’nin Redmi markası altında sattığı çok daha uygun seçenekleri de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli yapan özel kit