reklamı kapat

POPÜLER

Elinizden bırakamayacağınız rengarenk ve keyifli bulmaca oyunu [Video]

Söz konusu mobil oyunlar olduğunda arzu ettiğiniz tarzda bir oyun bulmak oldukça zor olabiliyor. Birçok oyun sanki birbirinin taklidiymiş gibi hissettiriyor. Hele de puzzle seven biriyseniz alternatifleriniz iyice azalıyor. Kami 2 bu türü sevenlere oldukça başarılı bir seçenek sunuyor.

iPhone‘a özel olarak hazırlanan bu oyun ilk açtığınızda duvarınıza asmak isteyeceğiniz bir tablo veya telefonunuzda arka plan resmi olarak kullanabileceğiniz bir görseli andırıyor. Rengarenk üçgenlerden oluşan Kami 2, tıpkı diğer mobil oyunlar gibi oldukça kolay bir başlangıç yapıyor. Seviyeleri aştıkça giderek daha da zorlaşmaya başlıyor. Burada amacımız bize vesilen rengi ekranda olabildiğince geniş bir alana uygulamak oluyor. Sonucunda ekranın tek bir renge dönüşmesiyle birlikte seviyeler sonlanıyor. Her ne kadar bu söylediğimiz kulağa oldukça kolay gelse de, seviyeler ilerledikçe kısıtlı hamle sayısı işimizi zorlaştırmaya başlıyor.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu oyun basit grafikleriyle oyuncuları tatmin ediyor. Her hamlenizde açılan kağıdın sesini duyuyor, seviyeyi tamamladığınızda tüm bu kağıtların bir araya toplandığını görüyorsunuz. 100’den fazla seviyesi olan bu mobil oyun aynı zamanda günlük maceralar da sunuyor. Böylece kullanıcıların oyun içindeki alternatifleri de artmış oluyor. Bu ilgi uyandıran oyunun detaylarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.