reklamı kapat

POPÜLER

Journey geliştiricisinin yeni iOS oyunuyla tanışın; Sky: Children of the Light [İndir]

Journey geliştiricisinin yeni oyunuyla tanışın; Sky: Children of the Light [İndir]

Journey oyunuyla gönüllerde taht kuran thatgamecompany’nin yeni mobil oyunu Sky: Children of the Light, iOS için indirilmeye sunuldu.

Journey oyununda hikaye anlatım tarzları ve oyun dinamikleriyle dikkatleri üzerine çeken thatgamecompany şimdi yeni mobil oyunu Sky: Children of the Light ile iOS oyuncularını bekliyor. Şimdilik sadece iOS için indirilmeye sunulan oyun, karşımıza ilk olarak 2017’de Apple TV’nin 4K sunumunda çıkmıştı. Şimdilik iPhone, iPad ve iPod Touch’ta deneyimlenebilen oyun, internet sitesinde yapılan açıklamaya göre çok yakında Android, Mac, Apple TV ve PC için de çıkışını gerçekleştirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Journey benzeri ama farklı bir deneyim

Bir kez daha karşımıza “masalsı” bir oyunla çıkan firma, Journey oyunundaki benzer tasarım çizgisini sürdürüyor. Görsel açıdan oldukça etkileyici görünen oyunda “Işığın Çocukları“ndan biri olarak yer alıyoruz. Yıkık bir krallıkta umut yaymaya çalıştığımız oyun iç ısıtan bir hikaye üzerine kuruluyor.

7 farklı diyarı gezip gizemleri bulabileceğiniz oyun, Journey’deki gibi dünyanın dört bir tarafından diğer oyuncularla beraber oynamayı mümkün kılıyor. Elbette sadece görsel olarak değil, müzikle de ruhumuzu doyurmaya hazırlanan oyun, “Benzersiz bir müzik deneyiminin keyfini çıkarın ve beraber bir ahenk yaratın” diyerek oyunun bu yönüne de vurgu yapıyor. Oyuna dönemsel olarak yeni şeyler eklenebileceğini de belirtelim.

Oyunu ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak içinde oyun içi satış bulunduğunu not düşmek gerek. Fiyatlandırma iOS’te 6,99 TL’den başlıyor. Oyunun fragmanını haberin devamında izleyebilir, fragmanın altındaki uygulama kutucuğundan da indirebilirsiniz.

İlgili video

Oyunun fragmanı

  • Fiyat Ücretsiz (oyun içi satış)
  • Boyut 197,3 MB
  • Yükle App Store