reklamı kapat

POPÜLER

Emirates

Emirates’in First Class “suitlerinde” yer çekimine meydan okuyan koltuklar [Video]

Emirates, yeni Boeing 777 modelinin ilk uçuşunu Mercedes-Benz’den ilham alan birinci sınıf suitlerle tamamladı. Dünyanın ilk tam kapalı suiti olan First Class kabinde zeminden tavana kadar devam eden kapılar yer alıyor. Müşteriler, kişisel aydınlatma ve sıcaklık ayarlama olanağı ile kendilerine özel ortamlar yaratabiliyor.

Kabinde dikkat çeken detaylardan biri de yer çekimine karşı koyan koltuklar. Koltukları sıfır yer çekimi ayarına getirildiğinde vücut doğal dinlenme pozisyonunu alıyor. Bu sayede en üst düzey konfor sağlanıyor. Lüks kabinde bununla birlikte sanal pencereler de yer alıyor. Sanal pencereler sayesinde yolcular dışarıdaki görüntüleri HD kalitesinde pencerelere yansıtabiliyor. Orta suitte oturulması durumunda dahi manzara izlenebiliyor. Kabinde bununla birlikte 2.500 kanalın yer aldığı 32 inç büyüklüğünde Full HD LCD televizyon bulunuyor. Emirates’in belirttiğine göre 32 inçlik televizyon bir uçakta kullanılan en büyük ekranlı televizyon olma özelliğini taşıyor.

Yolculara Mercedes-Benz S-Serisi ve şöför hizmeti ücretsiz sunuluyor

Gökyüzünü keşfetmek için dürbün dahi kullanabileceğiniz First Class suitte uçan yolculara Mercedes-Benz S-Serisi’ni kullanma imkanı da sunuluyor. Gökyüzündeki bir otel olarak adlandırılacak suitle ilgili kısa tanıtım videosunu haberin devamından izleyebilirsiniz.

VİDEO
https://youtu.be/ibqncXGMa4E