reklamı kapat

POPÜLER

Etihad uçuş hizmetlerinde lüksün sınırı yok [Video]

New York’tan Abu Dabi’ye üst sınıf yolcu olarak uçmak nasıl bir şey merak ettiniz mi? Hayır, sıradan bir VIP hizmetten bahsetmiyoruz. Etihad Airways’in “Rezidans” isimli lüks uçuş hizmeti lüksün sınırlarını yeniden çiziyor.

Etihad’ın Airbus A380 uçaklarında Rezidans yolcuları için sunduğu hizmetin sınırı yok. Lüks hizmet henüz evden adım attığınızda başlıyor. Kapıda iki araba bekliyor. Biri çantalarınızı, diğeri sizi taşımak için. Havaalanına girdiğiniz andan itibaren Etihad görevlileri yanı başınızdan ayrılmıyor. Her noktada mutlaka içki ve yemek servisi mevcut. Uçuş öncesi beklemek içinse kişiye özel bir oda sunuluyor. Oda dediğimize bakmayın. Kendi barından banyosuna kadar her şeyin hazır olduğu bir stüdyo daire desek daha doğru olur.

Lüks ve konfor uçağın içinde de devam ediyor. Kendinize ait bir yatak odası, adınızın kazılı olduğu bir içki şişesi, havyar servisi, İtalyan şefler ve dahası… 32 bin dolar karşılığında elde edebileceğiniz rüya gibi uçuş serüvenini hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.

YORUMLAR