reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War Hulkbuster

Ev yapımı çalışan Hulkbuster [Video]

Son olarak Avengers: Infinity War‘da gördüğümüz Hulkbuster kostümü YouTuber Colin Furze tarafından üretildi. Hem de çalışacak şekilde.

Avengers: Infinity War sonrası izleyicilerden Colin Furze‘e ilginç bir meydan okuma geldi. İzleyiciler Furze’un çalışan bir Hulkbuster üretmesini istiyordu. Furze’un “Bugüne kadar yaptığım en karmaşık şey” dediği Hulkbuster, su basınçlı sistemden güç alıyor. Devasa boyutlarıyla dikkat çeken kostümün içine girip, zırhı içeriden yönetebileceğiniz gibi ayrı bir kumanda yardımıyla dışarıdan da kotnrol edebiliyorsunuz. Bir insanı rahatlıkla kaldırabilen bu zırh, alev püskürtebiliyor ve kabul edilebilir kalınlıktaki beton parçalarını yumruğuyla rahatlıkla kırabiliyor. Her ne kadar Tony Stark’ınki kadar mükemmel görünmese de marifetli olduğu kesin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hulkbuster zırhı

Üzerindeki LED ışıklarla karanlıkta dahi “kullanabileceğiniz” zırhın tıpkı filmdeki gibi başlığı da açılabiliyor. Oldukça etkileyici görünen zırhın Thanos oyuncağına karşı da hayli güçlü olduğu görülürken, filmde ne yazık ki aynı performansı izleyememiştik… Hafta sonu evde herkes tarafından yapılabilecek bir proje olmasa da eğlenceli göründüğü kesin. 3,2 metre boyundaki bu canavarın nasıl çalıştığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Colin Furze’ün kanalında yapım aşamalarının gösterildiği 2 farklı video da ayrıca bulunuyor. Ayrıca pek çok farklı projeye imza atan Furze’ün diğer videolarına da göz atmak isteyebilirsiniz.

Video