reklamı kapat

POPÜLER

KENSA
KENSA
KENSA

Apt Studio’dan yenilenmiş, ince ve minimal kalemler: KENSA 2

Apt Studio’dan geri çekilebilir uçlu, altıgen gövdesiyle tükenmez kalem ve mekanik kurşun kalem ürünlerini içeren yeni KENSA serisi geliyor.

Londra bazlı geliştiriciler tarafından yaratılan KENSA kalemleri, Kickstarter’da başlatılan projenin başarıya ulaşmasından da anlaşılacağı üzere epey ilgi görüyor. Kendisine yaklaşık 8 bin dolarlık bir hedef koyulmasına karşın yaklaşık 11 bin dolara ulaşan proje, hayata geçecek gibi görünüyor. Şimdiden hedefinin üstüne çıkmış olan KENSA kalemlerinin üretimlerine ise Temmuz 2018’de başlanması bekleniyor. Kalemlerin Kickstarter üzerinden siparişi ise hala devam ediyor. Kalemler 35 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Üç farklı gövde, benzer dayanıklık

Yeni seri, 2016’da yine Kickstarter’da tanıtılan ve sadece sarı metal gövdeli tükenmez kalemden oluşan KENSA kalemini iki farklı renk ve çeşitle güncelleyerek seriye bir de kurşun kalem ekliyor. Sarı metal, paslanmaz çelik ve alüminyum kaplamaya sahip yeni KENSA serisi, yine altıgen bir gövdeyle geliyor. Her üç gövdeye de tükenmez ve kurşun kalem iskeletleri sipariş sırasında eklenebiliyor. Geliştiricileri tarafından kullanıcılara incelik vadedilen kalemlerin vurgulanan diğer bir özelliği ise zorlu koşullara karşı çok dayanıklı olması. Kullanıcıların tükenmez kalemlerde mürekkep çeşidini de kendi seçebileceği bu yeni seride tek gövde ve farklı mürekkeplere sahip olunarak seçenekler çeşitlendirilebiliyor. Geliştirilmesi iki yıldan fazla bir zaman alan yeni KENSA serisine dünyanın her yerinden sipariş verilebiliyor. Siz de kalemlere yakından bir göz atmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.