reklamı kapat

POPÜLER

OPPO'yla Bile Cekilemedi
OPPO
OPPO
OPPO

Evcil hayvanların başrolde olduğu eğlenceli proje: ”OPPO’yla Bile Çekilemedi”

OPPO evcil hayvanların başrolde olduğu bir projeye imza attı. ”OPPO’yla Bile Çekilemedi” adı verilen projede Didem Soydan, Umut Eker, Alican Aytekin ve Merve Oflaz gibi isimler yer alıyor.

Projede bu isimlerle birlikte bu isimlerin ünlü olan evcil hayvanları da objektif karşısına geçti. ”OPPO’yla Bile Çekilemedi” projesinde ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak da yer aldı. Sefa Yamak haberde paylaştığımız fotoğrafları OPPO Reno 6 modeli ile çekti. Eğlenceli fotoğraflar 20-21 Şubat tarihlerinde Kanyon AVM’de, 26-27 Şubat tarihlerinde ise Akasya AVM’de sergilenecek. Fotoğraflar bunun haricinde İstanbul’da açık hava reklam panolarında da olacak. ”OPPO’yla Bile Çekilemedi” projesi mart ayında eğlenceli bir yarışma ile devam edecek. Projede tüm hayvanseverlerden #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmaları istenecek. OPPO Türkiye, #YineÇekilemedi etiketiyle yapılacak her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO imzalı projede köpek eğitmeni Ezgi Lejon da faydalı bilgiler paylaşacak

#YineÇekilemedi etiketiyle paylaşılan fotoğraflar ise daha sonra jürinin beğenisine sunulacak. En iyi “çekilemedi” pozlarının sahipleri Sefa Yamak’ın stüdyosuna davet edilerek, OPPO Reno 6 ile portreleri çekilecek ve çekilen porteler sosyal medya hesaplarından sergilenecek. Köpek eğitmeni Ezgi Lejon, doğru evcil hayvan portre çekimi için püf noktalarını hayvanseverler ile paylaşacak.

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: