reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple Pencil 2 iPad Pro Apple

Face ID’li iPad Pro ile tanıtılacak Apple Pencil 2 için dikkat çeken detaylar

Apple Pencil, teknoloji devinin son yıllarda satışa sunduğu en önemli aksesuarlar arasında yer alıyor. Gelişmiş kalemin yenisi ise Face ID’li iPad Pro ile geliyor. İşte detaylar;

Advertisement

Apple‘dan geçen ay içerisinde 5,8 inç OLED ekranlı iPhone Xs, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone Xs Max ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone XR telefon modelleri geldi. Bunlara ek olarak Watch Series 4 modeli de tanıtıldı. Ancak beklenen iPad Pro görücüye çıkartılmadı. Bunun ekim ay bitmeden değişeceği ve Face ID yüz tanıma teknolojisi üzerine kurulan bir iPad Pro modelinin tanıtılacağı söyleniyor. Touch ID parmak izi sensörü ve fiziksel home butonu kaldırılacak tablet ile Apple Pencil 2‘nin de tanıtılacağı söyleniyor. Gelişmiş kalem modeli, sağlam kaynaklara göre çok daha kullanışlı hale geliyor. Yeni sürüm popüler kablosuz kulaklık AirPods’a benzer bir bağlantı yapısını getiriyor. Bu sayede kalemi tablete bağlamak için fiziksel bağlantı gerekmiyor, tabletin yakınında tutmak yeterli oluyor. Farklı cihazlar arasındaki geçişi de kolaylaştıracak denilen Apple Pencil 2, buna karşın yine Lightning portunda şarj edilecek gibi görünüyor. İlk Pencil modelinin yeni iPad Pro modeliyle çalışmama gibi bir ihtimal de kağıt üzerinde bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPad Pro ve Apple Pencil modelleri dışında başka beklenen ürünler de geliyor

Burada özellikle uygun fiyatlı bir yeni MacBook beklentisi bulunuyor. Ayrıca yeni iMac, Mac Mini ve modüler Mac Pro modellerinin de tanıtılması / gösterilmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Şirketin A11 Bionic işlemci odaklı en son reklamlarından