reklamı kapat

POPÜLER

Far Cry 4’ün çıkış tarihi belli oldu

Far Cry 3‘ün başarısının ardından seriyi bir seviye yukarı çıkarmayı hedefleyen Ubisoft, Far Cry 4‘ün bu yılın başlarında duyurmuştu. Haziranda gerçekleşecek olan E3 oyun konferansından önce çıkış tarihi de veren firma, E3’te gerçekleştireceği duyuruların da fitilini ateşlemiş oldu.

Ubisoft‘un 2014’ü ele geçirme planları hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. 27 Mayıs’ta çıkacak olan Watch Dogs‘un ön siparişlerinin memnun edici seviyede olduğunu açıklayan firma, yılın devamında gelecek olan iki büyük seri ile de hem kendisini hem de hayranlarını mutlu edecek gibi. Bu yıl sonunda çıkacak olan Assassin’s Creed Unity dışında, daha önce duyurduğumuz Far Cry 4’ün çıkış tarihi de bu yılın son çeyreğinde olacak. Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC için 18 Kasım‘da çıkışını gerçekleştirecek oyun, önceki oyunlardan farklı olarak kendine daha soğuk bir mekan seçmiş. Oyun Himalayalar’da geçiyor.

farcry4
Far Cry 4’ün ön sipariş sürprizleri de var. Ön sipariş durumunda oyunun sınırlı sayıda üretilecek olan versiyonunu almış oluyorsunuz. Far Cry 3’ten hatırlayacağınız Hurk karakterinin bulunduğu bu versiyon içinde, tek kişilik oyun modunda geçen 3 bölümlük bir görev paketini barındırıyor. Hurk’ün ana silahı The Impaler da bu versiyonunda geliyor. Far Cry 4 ile ilgili detaylı bilgileri haziranda öğreneceğiz.

İLGİLİ HABERLER