reklamı kapat

POPÜLER

FastX

Fast X filmi için ikinci fragman da yayınlandı [Video]

 - Güncelleme: 20 Nisan 2023 15:37

Hızlı ve Öfkeli filminin sondan bir önceki filmi, Fast X filminin ilk bölümü için hazırlanan ikinci fragman bugün yayınlandı.

Fast X filmi 19 Mayıs tarihinde dünya genelinde sinemalarda gösterilecek. Bu filmde “Yolun sonunun başlangıcı” mottosunu kullanan çünkü “Hızlı ve Öfkeli” serisinin sonunu iki bölüm halinde beyaz perdeye çıkaracak olan Vin Diesel, bu filmde baş düşman olarak Jason Momoa ile karşı karşıya gelecek. Elbette otomobillerin ve aile kavramının merkezde olacağı filmde, bu iki ünlü isme Charlize Theron, John Cena, Dame Helen Mirren ve fazlası eşlik edecek. Bugün yayınlanan ilk bölümün ikinci fragmanı ise filmde bol bol aksiyonun, otomobil kapışmasının ve patlamanın olacağını bir kez daha çok net olarak gözler önüne seriyor. Tam 22 yıldır hayatımızda olan Hızlı ve Öfkeli serisi, son dönemde efsane olan ilk üç filmden çok uzakta bir yapıya sahip ancak yine de halen milyonlarca dolar gelir getirmeyi başarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Otomobil odaklı merakla beklenen bir film daha yolda bulunuyor, Gran Turismo filmi de geliyor. Hatta bu film için CES 2023 kapsamında burada izleyebileceğiniz video dahi paylaşıldı. Bu videoda çekim sürecinden bazı görüntüler paylaşıldı ve yönetmen koltuğunda Neill Blomkamp’ın oturduğu film için şu kadro açıklandı:

Yapımcılar:
-Doug Belgrad
-Asad Qizilbash
-Carter Swan
-Dana Brunetti
-Kazunori Yamauchi
-Herman Hulst
-Jason Hall
-Matthew Hirsch

Oyuncular:
-David Harbour
-Orlando Bloom
-Archie Madekwe
-Darren Barnet
-Geri Halliwell Horner
-Djimon Hounsou

Gran Turismo filmi bundan önce de çekimlere başlandı haberiyle gündeme gelmişti. Bu önemli gelişme hakkında Sony Pictures’ten gelen ilk açıklama tam olarak şöyle olmuştu: “Gran Turismo filminin çekimleri başladı. Film, bir dizi yarış turnuvasını kazanarak gerçek bir profesyonel yarış pilotu olmayı başaran Gran Turismo oyuncusu Jann Mardenborough’nun ilham verici gerçek hikayesine dayanıyor.”

Fast X filmi için gelen ikinci fragman bu da ilginizi çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

İLGİLİ HABERLER