reklamı kapat

POPÜLER

Ferrari

Ferrari imzalı yeni hibrit canavar kameralara yakalandı [Video]

Önümüzdeki süreçte adından çokça söz edeceğimiz Ferrari hibrit otomobil, prototip versiyonuyla basının gündemi haline geldi.

LaFerrari‘nin ardından Maranello merkezli yeni bir hibrit otomobilin bizi beklediğini bir süredir biliyoruz. Ferrari mühendislerinin test sürecinde olduğu ve birkaç kez dış basında kendisine yer bulan bu yeni oyuncakla ilgili bazı teknik veriler de telaffuz edilmeye başlanalı çok oldu. Yapbozun eksik kısmı olan somut deliller ise resmi olmayan yollardan toplanmaya başlıyor. Yoğun kamuflajla asfalt üzerinde karşımıza çıkan otomobilin sürücüsü ise kaçabilirsin ama saklanamazsın sözünü bir kez daha sesli şekilde dile getirmemize vesile olmuş durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ferrari cephesinden sessizlik devam ediyor

Youtube’da paylaşılan kısa süreli videoda, meraklı iki arkadaş ve prototip modeli kaçırmaya çalışan sürücüyü görebiliyoruz. Bir süre ana yolda devam eden kovalamacadan kaçmaya çalışan Ferrari sürücüsü, otoparka girip gözden kaybolmaya çalışsa da bu çabası sonuçsuz kalıyor. Ferrari’nin yeni hibrit otomobiliyle ilgil teknik beklentileri şu aşamada masada görünenler arasında konuşabiliyoruz. 0’dan 100’e 3 saniyenin altında çıkacağı iddia edilen aracın 1.000 beygir seviyelerinde kontak açacağı da söylentiler arasında karşımıza çıkıyor. Bu da ürün gamının en tepe noktasına yerleşeceği anlamına da geliyor. 6,3 litrelik V12 üzerine geliştirilen hibrit LaFerrari’nin sınırlarını da bambaşka bir noktaya taşıyacak olan modelle ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

Video

https://youtu.be/CJDhj5rKLH8