reklamı kapat

POPÜLER

Ferrari

Ferrari resmi kaynaklarından yeni hibrit otomobil için ilk paylaşım

Ferrari imzalı hibrit otomobil için meraklı bekleyiş devam ederken, resmi kaynaklardan gelen ilk parça heyecanı artırmaya yetiyor.

Ferrari ürün gamına yeni bir soluk getirme iddiasıyla geliştirilen hibrit model için artık son dönemece girildi. 29 Mayıs‘ta düzenlenecek özel etkinlik kapsamında tüm dünyanın karşısına çıkartılacak olan otomobil bir süredir yakın planımızda yer alıyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde prototip versiyonuyla sokaklarda dolaşırken kameralara yakalanan modelle ilgili hala resmi nitelikte çok bir bilgi yok. F173 kod adıyla üzerinde konuşmalar yaptığımız ve henüz adı bile basına yansımayan modelle ilgili heyecanı artırmaya nihayet Ferrari de başladı. Resmi kanalları üzerinden ipucu niteliğinde bir görsel paylaşan İtalyan üretici, tanıtım gününe kadar gölge oyunlarını sürdürecek gibi görünüyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ferrari kaynaklarındaki perdeler

Şimdilik sadece tek karelik bir görsel üzerinden verilen ipucunda bizleri aracın arka bölümü karşılıyor. Daha öncesinde prototip versiyonda belirgin olarak karşımıza çıkan egzoz çıkışları burada kendisine yer bulurken, tasarımın katlı şekilde ilerleyebileceğini de görebiliyoruz. Arka stopların da içerisinde bulunduğu tüm bu sistemin, uzun zamandır var olan Ferrari çizgilerini değiştirme potansiyelini de kenara not etmekte fayda var. 3,9 litrelik V8 motorla gelmesini beklediğimiz hibrit modelin işin içerisine dahil olacak üç adet elektrik motoruyla birlikte 980 beygirin üzerine çıkması da hala konuşunlanlar arasında. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Aston Martin DBS Superleggera ve James Bond bir arada