reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Lite

Daha çıkmadan gelen önemli PUBG Lite Türkiye başarısı

Son günlerde gündemde düşmeyen popüler Battle Royale yapımı PUBG Lite için Türkiye özelinde önemli bir başarı elde edildi.

Şirketten yapılan resmi açıklamaya göre 9 Mayıs’ta başladığı ön kayıt sürecini 23 Mayıs’ta tamamlayacak olan PUBG Lite, hatırlarsınız 21 Mayıs 2019 tarihinde yani bugün ön indirmeye açılmıştı. Sadece iki hafta içerisinde tam 300 binden fazla ön kayıt alan oyun, görüldüğü üzere inanılmaz oranda talep görüyor. İlk 50 bin kaydın ardından M416 Kaplan ve Çita Paraşütü, 150 bin kaydın ardından Atkı (Siyah), Gözlük (Sarı), PUBG Atkısı (Altın) ve Uzun Kollu Çizgili Gömlek (Sarı) ve 300 bin kaydın ardından ise Sporcu Üst (Kırmızı) ve Kanlı Askeri Pantolon ödüllerini kazanma şansı veren yapım, 23 Mayıs 2019 Perşembe günü resmi olarak Türkiye’de açıldıktan sonra, oyuncular beklemeden oyuna girebilsin diye 21-22 Mayıs tarihlerinde buradaki adres üzerinden indirebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Lite sistem gereksinimlerini hatırlarsak

Minimum sistem gereksinimlerinde Intel Core i3 (2,4 GHz) işlemci, Intel GD Graphics 4000 ve 4 GB RAM görünen oyunun, tavsiye edilen sistem gereksinimleri ise Intel Core i5 (2,8 GHz), 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870 grafik kartı şeklinde karşımıza çıkıyor. Firmanın “her modern PC ve dizüstü bilgisayarda oynanabiliyor” şekilde lanse ettiği oyun, sistem gereksinimleri sebebiyle #herkesePUBGLITE sloganıyla öne çıkarılıyor. Orijinal sürüme sistemleri yetmeyenler için harika duran Lite versiyon, dediğimiz gibi çok büyük merakla bekleniyor.

İlgili Video