reklamı kapat

POPÜLER

Fibrance optik kordon ile giysi ve cihazlarınıza Tron dokunuşu [Video]

Corning, pek çok mobil cihazda kullanılan Gorilla Glass ile anılsa da, Amerikalı firmanın aslında daha pek çok marifeti var. Corning’in yeni tanıttığı renkli fiber optik kablosu Fibrance, özellikle giyim ve teknoloji alanındaki tasarımlara Tron dokunuşu getiriyor.

İliştirdiğiniz tüm giysi ve eşyalara fütüristik bir aydınlatma ekleyen Fibrance, aslında bir tür fiber optik kablo. Sanatsal amaçlarla kullanım potansiyeli de bulunan Fibrance, doğru teknolojiyle bir araya getirilirse akıllı telefondan kulaklığa, giyilebilir cihazlardan otomobillere kadar her tür ürünü süsleyebilir. Parlak ve renkli bir ışık ortaya çıkaran bu göz alıcı kablolar, süper esnek ve ince yapısı sayesinde bu kadar çeşitli kullanım alanı sunabiliyor.

Renk renk kabloları tek başına kullanmak veya farklı renklerle bir araya getirerek çeşitli tasarımlar oluşturmak mümkün. Sıradan bir cihaza özel bir hava katan bu kablolar sayesinde Tron benzeri bir dünya düşündüğümüzden çok daha yakın olabilir.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Fibrance optik kordon ile giysi ve cihazlarınıza Tron dokunuşu [Video]” için 2 cevap

  1. PSDN915 dedi ki:

    Ben bir motosiklet kullanıcısıyım, eminim ki benim gibi bunu gören motosiklet kullanıcıları bu ürünü günlük hayatta motosiklet montları ve motosikletteki dikkat çekmek istenilen yerlerde kullanmak isteyecektir. İnşallah bu ürün motosiklet sektöründe yerini alır.

  2. Erkin dedi ki:

    Birde her aksam montu mu şarj edeceğiz 🙁