reklamı kapat

POPÜLER

FIFA 14 incelemesi

AÇIN STADIN KAPILARINI… VE İŞTE BİR KEZ DAHA HEYECANI YAŞAMAK İÇİN BURADAYIZ. SEYİRCİLER BAĞIRACAK YILDIZLAR COŞACAK, BİZİM DE PARMAKLARIMIZ YİNE NASIR BAĞLAYACAK. FIFA 14 OLDUKÇA DEĞİŞEN VE YENİLENEN YAPISIYLA BİZLERİ BİR KEZ DAHA KENDİNE HAYRAN BIRAKTI.FUTBOL ATEŞİ BU YIL DA FIFA’DA YANACAĞA BENZER

Uzunca bir süredir FIFA futbol oyunları rekabetini önde götürüyor. Elbette zirveye çıkmak orada uzun süre kalmaktan daha kolaydır. Ancak EA, bir şekilde her yıl hatırı sayılır yenilikleri getirerek, seriyi bir şekilde daha eğlenceli ve daha gerçekçi bir hale dönüştürmeyi başarıyor. Özellikle spor oyunlarında her zaman gerçekçilik ve eğlence arasında ince bir çizgi vardır ve bu tatlı noktayı yakalamak çok zordur.

FIFA serisi her yıl daha da gerçekçi bir hale gelse de, kesinlikle eğlenceli tarafından ödün vermiyor. Aradaki dengeyi belki de en iyi yakalayan oyunlardan biri. Rakibine göre daha yüksek bir üretim kalitesi tutturan FIFA, lisansı futbolcu ve ligleriyle tastamam bir futbol şöleni sunuyor. Pek yeni bir oyun modu göremesek de, hazırdaki seçenekler ile içinizdeki futbol sevgisini daha da beslemeniz olası. Her sene daha ne kadar geliştirilebilir ki derken, yapımcılar bizi ısrarla şaşırtmaya devam ediyor.