reklamı kapat

POPÜLER

2020 SsangYong Korando

Fiyat/performansın iddialı SUV’unda son durum; 2020 SsangYong Korando fiyatı ve versiyon seçenekleri

2020 Ssangyong Korando, pazarda yaşanan inanılmaz artışlara rağmen güncel fiyat ve donanım verileriyle performans olarak üst noktada konumlanmaya devam ediyor.

Sadece SUV ve pickup üretimi konusunda faaliyet göstererek kendi alanında hatırı sayılır bir iddiaya sahip olan Ssangyong, her geçen yıl kendisini marka olarak ileriye taşıyan modeller ortaya koymaya devam etti. Son olarak Grand Musso ile pickup pazarında fiyat/performans olan çok ciddi bir kitle yakalamayı başaran Güney Koreli üreticinin SUV sınıfındaki yükselen kozuysa Korando olmaya devam ediyor. Sunduğu teknolojik özellikler ve Euro NCAP’ten elde ettiği 5 yıldız güvenlik derecesiyle kullanıcıların dikkatini çeken 2020 SsangYong Korando, popülerliğini de artırmış durumda. Özellikle marka üç farklı versiyon seçeneğiyle satışa sunuluyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Ssangyong Korando fiyat listesi ve özellikleri

Fiyat öncesi aracın öne çıkan dinamiklerini hatırlayalım. Korando’ya sahip olmayı düşünen kullanıcıları motor bazında dizel ve benzinli üniteler karşılıyor. Benzinli ayağında 1,5 litrelik dört silindir makine 163 PS güç ve 280 Nm tork üretirken, dizel tarafında ise 1,6 litrelik ünitenin 136 PS güç ve 324 Nm tork ürettiğini görüyoruz. Korando’nun maksimum sürat değeri versiyonlara göre sırasıyla 193 km/s ile 181 km/s olarak teknik tabloya yansırken ortalama tüketim verileri de yine sırasıyla 7,1 litre ile 5,5 litre olarak paylaşılıyor. Donanım kısmında ise kullanıcıları Limited ve Platinum seçenekleri karşılıyor. Bu iki parça arasındaki temel farklar arasında dijital sürücü ekranı, dijital klima, açılabilir cam tavan ve koltuk döşemeleri gibi donanımların yer aldığını bilmekte fayda var. Versiyonlarla ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Markanın resmi kaynakları tarafından paylaşılan güncel fiyatlar ise şu şekilde;

Limited G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺275.000
Platinum G1.5 Turbo 4X2 Otomatik ₺300.000
Titanium D1.6 4X2 Otomatik ₺315.000

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın