reklamı kapat

POPÜLER

Ford Mustang sahibinden coronavirüs odaklı bir garip plaka başvurusu

Amerika’nın Ohio eyaletinde yaşayan bir Ford Mustang sahibi, Coronavirüs odaklı gösteriş plakasını satın almak için başvuru gerçekleştirdi.

Çin’in Wuhan kentinde baş göstermesinin ardından hızla ülke sınırlarını aşarak tüm dünyanın gündemi haline gelen Coronavirüs artık Türkiye için de ciddi bir tehdit unsuru. Geride bıraktığımız gün ilk can kaybının yaşandığı ülkemizde tedbirler kademeli olarak uygulanmaya devam ediyor. İtalya’da ise durumun rakamsal olarak çok büyük olduğunu hemen her gün farklı kaynaklardan görebiliyoruz. Amerika cephesi için de durum pek farklı değil. Geçtiğimiz günlerde ilk can kaybını yaşayan Birleşik Devletler’de bazı vatandaşlar ise durum üzerinden ilgi çekici adımlar atmaya devam ediyor. Ohio eyaletinde yaşayan bir Ford Mustang sahibi, Coronavirüs’ün bilimsel adı olan COVID-19‘u bir gösteriş plakası olarak kullanmak için resmi makamlara başvurdu.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Mustang Coronavirüs plakası için başvuru süreci onaylandı

Brandon isimli sürücünün konuyla ilgili yaptığı açıklamalara baktığımızda, yaklaşık iki yıldır ilgi çekici bir plaka satın almak istediğini ve güncel gelişmelerden ötürü COVID-19‘u tercih ettiğini görüyoruz. Ohio Motorlu Taşıtlar Bürosu’na giderek “COV1D19” plakası için başvurusunu yapan Brandon, konunun hassasiyeti nedeniyle plakanın reddedilebileceği uyarılarına kulak asmadan adımını gerçekleştirme konusunda oldukça kararlı adımlar atmış. Başvuru sürecinden onay alan plakanın inceleme sonrasında reddedilme ihtimali de hala devam ediyor.

İlgili video

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın