reklamı kapat

POPÜLER

Formula 1 Mercedes

2021 Formula 1 Türkiye GP’si için bilet fiyatları açıklandı

Türkiye’deki F1 fanlarının merakla beklediği 2021 Formula 1 Türkiye yarışı için merak edilen bilet fiyatları resmi olarak açıklanmış durumda.

Hatırlarsınız 2021 Formula 1 Türkiye yarışı direkt olarak iptal edilen Kanada GP’sinin yerini alacaktı. Yarış tam olarak 11-13 Haziran tarihlerinde düzenlenecek ve Covid-19 nedeniyle seyirci olmadan yapılacaktı.

Ancak daha sonra İngiltere, Türkiye’yi gelişlerde 10 gün otelde karantina zorunluluğu uygulanan “kırmızı listeye” dahil etti. Bunun üzerine de takımların etkisiyle bu yarış resmi olarak iptal edildi.

Fakat kısa süre önce Formula 1’den aşağıdaki paylaşım geldi ve Türkiye yarışının yeniden takvime alınacağı açıklandı. Buna göre merakla beklenmeye başlanan yarış 1-3 Ekim tarihleri arasında yapılacak ve merak edilen bilet fiyatları da belli oldu.

Beklendiği gibi pist üstü konuma göre değişen bilet fiyatları bizleri karşılıyor. En düşük fiyat 300 TL olarak görünürken, en yüksek bilet fiyatı ise 3.300 TL olarak açıklanmış durumda. Ancak bunlar 12-31 Temmuz için belirlenen kampanyalı fiyatlar.

Rakamların 31 Temmuz sonrasında en düşük 375 TL, en yüksek ise 4.125 TL olacağı açıklanıyor. Satışların yarın Biletix üzerinden yapılacağı da verilen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Formula 1 2021 Türkiye GP harika geçecek

Hatırlarsınız 2020 yarışı yenilenen asfalt ve ciddi yağmurun etkisiyle inanılmaz kaygan bir zeminde geçmişti ve harika olaylara sahne olmuştu. Birçok pilotun çekiş bulmakta zorlandığı yarışı Mercedes-AMG pilotu Lewis Hamilton kazanmıştı.

Hep söylediğimiz gibi 2021 Türkiye GP’sinin de harika geçeceğine eminiz. Çünkü takip edenlerin bildiği üzere 2021 sezonu şimdilik harika gidiyor.

Şampiyonanın üstü bu yıl direkt olarak Lewis Hamilton ve Redbull pilotu Max Verstappen arasında geçiyor ve bu da keyif veriyor. İkili arasındaki keyifli rekabetin Türkiye GP’sine kadar devam etmesini umut ediyoruz.

İlginizi Çekebilir

Google Earth için büyük güncelleme yapıldı