reklamı kapat

POPÜLER

Fuel3D Scanify

Fuel3D Scanify ve Tiertime Up Box 3D cihazlar Türkiye’de

Bu hafta İstanbul’da düzenlenecek 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı kapsamında birbirinden farklı 3D yazıcı görücüye çıkacak. Ülkemizde 3D alanında önemli atılımlar yapan 3Dörtgen de distribütörü olduğu yeni yazıcıları Türkiye’deki teknoloji meraklıların beğenisine sunacak.

3Dörtgen‘in Türkiye’deki kullanıcılarla tanıştıracağı 3D yazıcılar arasında geçtiğimiz aylarda tanıtılan Fuel3D’nin komopakt yazıcısı Scanify ile Tiertime’ın Up ailesine dahil ettiği yeni Up Box yazıcısı yer alıyor. UP ailesinin en yeni ve en güçlü üyesi Up Box, UP Plus 2’nin performansına yüksek baskı hacmini ekleyerek, büyük boyutlu baskı almak isteyen profesyonel kullanıcılara hitap ediyor. UP Plus 2’den yüzde 30 daha hızlı çıktı alan ve hava filtre sistemiyle oluşabilecek toksik gazların filtrelenmesini sağlayan Tiertime Up Box, otomatik kalibrasyon özelliği sayesinde 3D baskıyı insan eli değmeden almayı sağlıyor.

Fuel3D Scanify
Saniyenin onda biri kadar sürede, 350 mikron detaya kadar tarayabilen Fuel3D Scanify ise yüz, heykel, kumaş, çiçek gibi irili ufaklı birçok objeyi, yüksek çözünürlüklü modeller haline getirebiliyor. Kalibrasyonu yalnızca 1sn süren Scanify, mobil ve ergonomik yapısı sayesinde her yere kolayca taşınabiliyor.

Her iki cihaz da 12-15 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 3 Boyutlu Baskı Teknolojileri Fuarı ve Konferansı’nda sergilendikten sonra 3dortgen.com‘da da satışa sunulacak.

YORUMLAR