reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Gear 2 ile uyumlu ilk klavye uygulaması Fleksy oldu [Video]

Syntella tarafından CES 2013’te görücüye çıkarılan ödüllü klavye uygulaması Fleksy, Samsung‘un Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımını yaptığı akıllı saati Galaxy Gear 2 ile uyumlu ilk klavye uygulaması olma özelliği kazandı.

Patentli otomatik düzeltme motoru bulunan uygulama ile çok büyük bir kısmı hatalı yazılan kelimeler dahi doğru olarak tahmin edilebiliyor. Uygulama ile Samsung Gear 2 kullanıcılarının telefon kullanmaksızın mesajlaşabilmeleri mümkün hale geliyor. Her ne kadar akıllı saatlerin ekran boyutu oldukça ufak olsa da Fleksy’nin akıllı tahmin yetenekleri ve yazma hızını artıran özel arayüzü bu sorunun üstesinden geliyor.

Mobil Dünya Kongresi’nde demosu sergilenen uygulama, CES 2013’te inovatif tasarım ve mühendislik ödüllerine layık görülmüştü. Fleksy, hem Android hem de iOS platformları için uygulama mağazalarındaki yerini almış durumda. Ancak bilindiği üzere Apple’ın iOS cihazların klavyesinde herhangi bir değişiklik gerçekleştirecek klavye uygulamalarına izin vermemesi sebebiyle App Store’da yer alan uygulama aracılığıyla yazılanlar e-posta, mesaj, tweet veya Facebook güncellemesi olarak paylaşılabiliyor.

VİDEO

Fleksy Keyboard

FiYAT
Ücretsiz

BOYUT
iOS: 28,5 MB
Android: 23 MB

YÜKLEMEK iÇiN
iOS Fleksy Keyboard
Android Fleksy Keyboard

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ