reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: Episode 1 incelemesi

İlk olarak kitabı, sonrasında dizisiyle gönülleri fetheden -Kimileri için sıralama tersi olabilir- Game of Thrones, birkaç başarısız deneme sonrası bir kez daha oyun sahnesinde karşımıza çıkıyor. Ancak bu kez içimiz rahat olabilir çünkü dümenin başında Telltale gibi bir firma var

Telltale Games bugüne değin pek çok zor işin altından kalkmayı başardı. Monkey Island gibi değişimi asla kabullenmeyen bir kitleye sahip oyunda da harikalar yarattı, The Walking Dead gibi milyonlara hitap eden bir markada da. Sam & Max, Jurassic Park Back to the Future ve The Wolf Among Us gibi isimler ise başarılı oyun kataloglarında yer alan diğer isimleri oluşturdu. Ancak yaptıkları işin kalitesinden kimsenin şüphesi olmasa da, söz konusu Game of Thrones olunca pek çok şüpheci göz bir anda üstlerine yöneldi.

Açıkçası bu, firmanın da alışık olmadığı bir durumdu. Her iyi işin ardından hayranların beklentilerinin hızla yükselmesi bir yana, söz konusu isim kotarılması çok güç bir yapımdı. Hal böyle olunca da bu kez tökezleyeceklerine dair çok ciddi bir inanış oluşmaya başladı. Ancak size şu kadarını söyleyelim, Telltale’in tarzı Westeros’un havasına tahmin ettiğimizden daha çok yakışmış.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Game of Thrones: Episode 1 incelemesi” için bir cevap

  1. Nina Addams dedi ki:

    Çok güzel bir haber ve inanılmaz güzel ve samimi bir anlatım olmuş. LOG uzun zamandan beri severek takip ettiğim bir dergi. Hatta öylesine bağımlıyım ki bazı zamanlar saat başı “şunu da yazsınlar artık” gibi sabırsızlıklar oluyor. Özellikle oyun incelemeleri ve cihazlarda.
    Meraklandım okuyunca. Hemen yükleyip oynayasım var. Fakat tek kişisel mac’im iş yerinde. iPad’e gömüleceğiz artık. Editörün ellerine sağlık. Sevgiler.