reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones yıldızı Star Wars: The Force Awakens’ta rol alacak

Game of Thrones TV serisinin sevilen karakterlerinden Brienne of Tarth’ı canlandıran Gwendoline Christie’nin Star Wars: The Force Awakens’ta rol alacağı ortaya çıktı.

Güçlü fiziği ve 1,91 metrelik boyu ile sinema dünyasının en “iddialı” kadın oyuncularından Christie’yi, Star Wars serisinin sonuncusunda metal Stromtrooper görünümü ile çarpıcı karakterlerden biri olan Captain Phasma rolünde izleyeceğiz. Aynı sezon içinde hem Star Wars hem Game of Thrones’da oyuncu olarak yer almak mı? Hayal gibi olmalı! Peki bu sürpriz gelişme nasıl ortaya çıktı?

Ekran_Resmi_2015-05-05_16_36_50

Vanity Fair yazarlarından Joanna Robinson’ın hesabından paylaştığı tweet, HBO’nun sevilen dizisi Game of Thrones’un güçlü karakterlerinden Gwendoline Christie’yi Star Wars çekimlerinde, oldukça heybetli bir duruşla gözler önüne serdi. Captain Phasma, metal zırhı ile dikkat çekerken arka plandaki görüntü de konunun bir diğer heyecan verici yönü.

Gwendoline Christie, 2015 yılının sonuna doğru vizyona girecek Star Wars: The Force Awakens’ta izleyenlerin karşısına çıkacak. Bakalım yılın merakla ve sabırsızlıkla beklenen yapımına dair başka hangi sürprizlerle karşılaşacağız…

YORUMLAR