reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un final sezonunu sabırsızlıkla bekleyenlere yeni YouTube serisi [Video]

Game of Thrones‘u şimdiden özlediyseniz ve “Yeni sezona kadar nasıl bekleyeceğim?” diye düşünüyorsanız müjde! HBO, Game of Thrones hayranları için 7 bölümlük mini YouTube serisini başlattı.

Daha önce HBO’nun Inside the Episode bölümlerinde dizinin en heyecan verici sahnelerinin kamera arkası detaylarına şahit olmuştuk. Efsanevi sahnelerin setinin nasıl hazırlandığından kostüm detaylarına, kullanılan malzemelerden sette çalışan figüranlara kadar detaylı bilgi alabildiğimiz bu Inside the Episode serisine benzer yeni bir seri HBO tarafından başlatıldı. Yeni serinin ismi Game Revealed.

Game Revealed serisini Inside the Episode’dan ayıran en önemli özellik Game Revealed’da tek bir sahneden ziyade bütün bölüme odaklanıyor olmaları. 7 bölüm için 7 YouTube videosu hazırlayıp yayınlayacak olan HBO’nun ilk videosu da 7. sezonun açılışındaki etkileyici Arya sahnesiyle başlıyor. Çekimlerin arka planından oyuncuların yorumlarına, senaristlerin eklemelerinden karakterlerin kamera önündeki performanslarına kadar hemen her detayı yaklaşık 14 dakikalık bir videoda izleme fırsatı elde ediyoruz. Oldukça keyifli olan Game Revealed serisiyle hem sezonu en baştan gözden geçirebilir, hem de çekimlerin arka planını izleyebilirsiniz.

Her hafta bir bölümü yayınlanacak olan Game Revealed serisinin ilk bölümünü haberin devamında izleyebilirsiniz. Game of Thrones’un sekizinci, final, sezonunun 2018’in sonu ya da 2019’un başında çıkması bekleniyor. Dizinin çekimlerine ise ekim ayında başlanacak.

VİDEO