reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones’un yeni fotoğraflarında savaş hazırlığı başlıyor

13 Haziran 2017

Game of Thrones’un 16 Temmuz‘da yayınlanacak olan yedinci sezonu için HBO hayranları ısıtmaya devam ediyor. HBO yayınladığı yeni görsellerle merak unsurunu da artırıyor.

Yeni sezonda yedi krallık büyük bir savaşın eşiğine gelmişken hemen her karakterin yeni görselleri de bizlerle buluşturuldu. Oldukça kızgın bir Jon Snow gördüğümüz görsellerde dört tarafı düşmanlarla çevrilmiş olan Cersei’nin Jaime Lannister’la savaş planı üzerinde çalıştığı görülüyor. Cersei ve Jamie arasındaki ilişkiyi son olaylardan sonra daha çok merak ediyoruz. Zira bu fotoğrafta Jamie oldukça “kabullenmiş” görünüyor. Yine ikiliye ait ikinci bir görselde Cersei tahtta otururken Jamie de sadık muhafız olarak yanında yer alıyor. Jamie’nin ne düşündüğünü sezon yayınlanmadan kestirmek güç ancak hala Cersei’nin yanında kalmayı tercih etmesi ilginç bir detay. Daenerys Targaryen’in iki farklı kostümü de sergilenirken, Daenerys’in üç başlı ejderha broşu da dikkat çeken detaylar arasında.


Fotoğraflarda Beric Dondarrion’ı da görüyoruz. En son Tazı’yı kardeşliğe katmak için teklifte bulunmuştu. Dondarrion’ın etrafındaki karlı havaya bakılırsa Tazı ile beraber kuzeye at sürüyorlar gibi görünüyor. Bunun dışında kamera arkasında Maisie Williams’ın at bindiği bir sahnenin çekildiği bir görsel bulunuyor. Winterfell’e doğru yola çıktığına inanıyoruz. Davos ve Tormund’un da yer aldığı yeni görsellere haberin üstünden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR