reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Wonder Woman 1984

Gizemli Marvel projesine Wonder Woman 1984 takviyesi

Avengers 4 heyecanı devam ederken Marvel yakın gelecekteki projelerini planlamayı sürdürüyor. Stüdyonun gizemli bir proje için Wonder Woman 1984 yazarıyla anlaşma sağladığı ortaya çıktı.

Marvel yeni hamlesiyle şaşırttı

Son zamanlarda Marvel cephesi oldukça hareketli. Başrolünde Scarlet Johansson’ın yer alacağı Black Widow filmi ve yeni bir dünyanın kapılarını açacak olan The Eternals gibi projelere dair detaylar belli oluyor. Ardından Marvel’ın televizyon çalışmalarını da genişlettiğini görüyoruz. Önce Scarlet Witch ve Loki’nin kendi dizileriyle boy göstereceği ortaya çıktı. Ondan sonra da Winter Soldier ve Falcon’un dizi projesiyle bir araya geleceği belli oldu. Tüm bunların üzerine Marvel’ın yeni bir proje üzerinde çalıştığı ve bunun için Wonder Woman 1984 yazarı David Callaham ile anlaşma sağladığı anlaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daja önce Cehennem Melekleri, Godzilla ve Jean-Claude Van Johnson gibi işlere imza atan David Callaham hangi Marvel projesini yazacak henüz bilmiyoruz. Tahminler onun Black Widow, The Eternals veya Black Panther 2 için çalışmayacağı yönünde. Yakın gelecekte Dark Avengers, Young Avengers ve Doctor Strange 2’nin çalışmalarının başlayacağı konuşuluyor. David Callaham bu projelerden biri için çalışıyor olabilir veya henüz duyurulmayan bir iş için imza atmış da olabilir.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları