reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Neon yapay insan

Gizemli Samsung NEON’un ne olduğu belli oldu!

Samsung Technology & Advanced Research Labs ya da kısa adıyla STAR Labs, CES 2020‘de tanıtacağı NEON için gizemi aralıyor.

Samsung STAR Labs imzalı NEON‘un ilk ortaya çıktığı zaman ne olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmemişti. Bu yüzden de kişiler bunun “gelişmiş bir yapay” zeka üstüne kurulan akıllı hoparlör olabileceğini düşünmeye başlamıştı. Firmanın “Hanginizin gerçek olduğunu merak etmenizi sağlayacak yapay zeka” şeklinde tanımladığı NEON için, “bilim kurguyu gerçeğe dönüştürecek” denilmişti. İşte bu CES 2020’de tanıtılacak NEON‘un, kısa süre önce bir “yapay insan” olduğu ortaya çıktı. Bixby ile hiçbir alakasının olmadığı aktarılan bu robotik yapay insan, tamamen yeni bir altyapı üstüne kuruluyor deniyor ve gerçekten çok büyük merak uyandırıyor. Doğal olarak son kullanıcıya yönelik bir ürün olmayacak NEON, Samsung STAR Labs’ın bir gelecek gösterimi olacak izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung STAR Labs yeni bir dönem başlatacak

Çünkü firma “daha önce gördüğünüz bir şey gelmiyor” diyor. Bu açıdan hem merak hem heyecan yaratan modelin, CES 2020’deki Samsung ile alakalı tek duyuru olmayacağını da belirtelim. Firma söylendiği kadarıyla Galaxy S10 Lite ve Galaxy Note 10 Lite modellerini de CES 2020’de tanıtmaya hazırlanıyor. Türkiye’de de satılacak modellerin, pazarda büyük bir kitleye ulaşması bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir

Video