reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Global Mobil Ödülleri’nde ”En İyi Akıllı Telefon” ödülünü kazanan belli oldu

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Mobil Dünya Kongresi 2021 kapsamında düzenlenen Global Mobil Ödülleri’nde ”En İyi Akıllı Telefon” ödülünü kazandı.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G akıllı telefon, profesyonel seviye kamera sistemi ve parlak akıllı ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. S21 Ultra, Galaxy S Serisi’nde S Pen kullanımını destekleyen ilk cihaz olma özelliği de taşıyor. Çerçevesiz ekranı ve şık tasarımıyla da göze çarpan telefon hakkında jüri üyeleri şu değerlendirmede bulundu: “Çarpıcı Dynamic AMOLED 2x ekran, sınıfının en iyisi kamera ve daha birçok özelliğe sahip olan bu cihaz, Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en iyi Android akıllı telefon. Tüm iyi özellikleri bir arada sunan bu telefon, 2021’de En İyi Akıllı Telefon ödülüne layık görüldü.”

120 Hz ekranıyla dikkat çeken Samsung Galaxy S20 FE’nin de, kategorinin bir diğer finalisti olduğunu söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung konu hakkında açıklamada bulundu

Samsung Electronics Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Mobil İletişim Pazarlama Bölümü Başkanı Stephanie Choi, “Bu yılki GLOMO ödüllerinde son derece rekabetçi bir kategoride ödüle layık görüldüğümüz için gururluyuz. Samsung olarak, inovasyona liderlik ettiğimiz, uzun ve gurur duyduğumuz bir geçmişe sahibiz. Kullanıcıların ihtiyaçları her geçen gün çeşitlenerek artarken dünyanın her yerinde kullanıcıların sevebileceği cihazların geliştirilmesine öncülük etme konusundaki kararlılığımız da devam ediyor.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son çıkan kablosuz kulaklık modeli