reklamı kapat

POPÜLER

Google Chrome Android

Google Chrome için kullanıcıları sevindirecek önemli yenilik

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcısı Google Chrome, Android tarafında yeni bir değişiklik ile gündemde bulunuyor. Bu değişiklik oldukça kullanışlı duruyor.

Masa üstünde olduğu kadar mobil tarafta da çok popüler olan Google Chrome, yeni Android sürümünde önemli bir değişiklik getirmeye hazırlanıyor. Yeni yapılan değişiklik ile uygulamanın sekme sayfası çok daha kullanışlı hale geliyor. Android için Chrome’da görülen bu yeni arayüz, sekmeleri üst üste değil ızgara şeklinde karşımıza çıkıyor. Aşağıda görebileceğiniz bu yapıda açık sekmeleri görmek ve seçmek çok daha kolay hale geliyor. Şimdilik deneysel sürümlerde yer alan bu arayüz yapısı, kullanıcılardan olumlu geri dönüşler alıyor. Özelliğin çok yakın zamanda herkese geleceği belirtiliyor.

Google Chrome Android

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android için Google Chrome koyu arayüz moduna da kavuşacak

Tarayıcı, hem Windows hem de Mac tarafında işletim sisteminin yerleşik koyu arayüz moduna destek vermeye hazırlanıyor. Chrome 74 ile gelecek bu mod sayesinde Windows ve Mac işletim sistemlerinin yerleşik koyu arayüz modu açıldığı zaman tarayıcı da koyu hale geliyor. Kullanıcılar için gayet güzel görünen bu özellik, Android tarafında da test ediliyor. Android için 73 beta içerisinde görülen koyu arayüz, kullanıcılar için gayet güzel görünüyor.

İlginizi Çekebilir

2018’in en popüler aramaları