reklamı kapat

POPÜLER

Google Glass

Google Glass 15 Nisan’da satışa mı çıkıyor?

2012’deki tanıtımından beri satışa çıkması pek çok Google hayranı tarafından sabırsızlıkla beklenen Google Glass nihayet piyasaya çıkacak mı? Yanıt hem evet hem hayır. İşin aslı, Google sınırlı sayıda Glass’ı tek bir günlüğüne satışa sunacak.

15 Nisan Salı günü Türkiye saatiyle 16.00’da satışa çıkacak olan gözlüklerden almak istiyorsanız öncelikle bilgisayarınızın başında, fare imleci “satın al” düğmesinin üzerinde olacak şekilde hazır olda durmanızı öneriyoruz, zira sınırlı sayıdaki gözlüklerin saniyeler içinde tükeneceğine neredeyse hiç şüphe yok. İkinci olarak da pek de cüzi bir fiyata gitmeyecek bu Glass için 1.500 doları hazırda bulundurmanız gerekiyor.

Google Glass
Satışa çıkacak olan model Glass’ın deneme sürecinde piyasaya deyim yerindeyse bir avuç dağıtılan Explorer modeli. Nihai tüketici modeli olmayan Explorer haliyle ucuza gitmiyor. 1.500 dolar ödemeye hazır değilseniz Glass’ın tüketici versiyonunu beklemenizi öneriyoruz. Glass’ı tarzına uygun olmadığı için almak istemeyenlere ise müjdeli haber var. Google gözlükleri markalı çerçeveleriyle birlikte satışa sunmayı planladığını da açıkladı.

Glass’ınıza kavuşmak için bekleyemiyor veya az sayıdaki Glass kullanıcılarından biri olma şansını elde etmek istiyorsanız 15 Nisan’da 16.00 itibarıyla bilgisayarlarınızın başında yerinizi almanızı öneriyoruz.

İLGİLİ HABERLER