reklamı kapat

POPÜLER

Google Pixel 2 Android Auto

Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL, şimdi de Android Auto sorunuyla gündemde

Google‘ın yeni akıllı telefonları Pixel 2 ve Pixel 2 XL, biliyorsunuz sürekli yaşadıkları sorunlarla gündeme geliyor. Ortaya çıkan yeni bir problem ise bu sefer Android Auto tarafından geliyor.

Geçtiğimiz gün Google Pixel 2 XL‘ın başına gelen ekran yanma sorununu sizlere aktarmıştık. POLED ekranda meydana gelen bu sorunu araştıran Google, buna ek olarak telefonlardan gelen garip sesler ile gündeme gelmişti. Şirketin forumlarına yapılan son yorumlara göreyse telefonlar Android Auto ile bağlantı problemi yaşıyor. Telefonların bir süre sonra sistem ile bağlantıyı kaybettiğini belirten kullanıcılar, bunun yolda büyük sorunlar yarattığını söylüyor. Sistem ile bağlantıyı yeniden kurmak için kablonun çıkartıp takılması gerekirken, sorunların 15 dakikada bir olabildiği de söyleniyor. Tüm bu yaşananları çözmek için bir yazılım güncellemesi hazırlayan internet devi, bu sefer kalite konusunda sınıfta kalmış duruyor.

Google pixel 2

Google, Pixel 2 ailesiyle herkesi şaşırtıyor

Daha önce satışa sunduğu donanımlarda bu tarz sorunlar çıkarmayan şirket, bu sefer bir şeyleri yanlış yapmış görünüyor. Satın alanların sabrını test ettiği yönünde yorumlar dahi yapılan internet şirketi, yaşanan problem için kısa süre içinde sağlam bir çözüm üretmek zorunda görünüyor. Kullanıcıların satın alma konusunda kormaya başladıkları yeni Pixel ailesi, rekabetin gerisine düşecek gibi duruyor.