reklamı kapat

POPÜLER

Google Play Pass

Google Play Pass servisinden güzel ücretsiz deneme haberi

Android tarafının dikkat çeken servisi Google Play Pass için güzel bir haber geldi. İnternet devi servisi herkesin denemesini istiyor.

Google Play Pass sistemi uzun süre önce resmi olarak lanse edilmiş ancak ondan sonra adeta unutulmuştu. Google’ın Netflix gibi görev yapan ve 4,99 dolar aylık ödeme ile abone olunabilen servisi Play Pass, bilmeyenler için kişilerin 350’den fazla oyuna ve uygulamaya reklamsız / uygulama içi satın alma olmadan ulaşmasına imkan tanıyor. Her ay yeni bir uygulamanın / oyunun eklendiği servis, Android dünyası için oldukça güzel görünüyor. İşte bu servis daha önce 10 günlük ücretsiz deneme süresine sahipti. Şimdi ise bu süre resmi olarak 30 güne çıkarıldı. İnternet devi koronavirüs nedeniyle evine kapanan kişilerin servisi uzun süre kullanması için gerçekten güzel bir adım atmış gibi görünüyor. Özellikle mobil oyunlara büyük önem verenler için düzel duran servisin tek kötü yanı ise halen sadece ABD’de kullanılabiliyor olması. Ancak kullanıcıların bazı teknikler ile bu sınırlamanın etrafından dolaşabildiği biliniyor. 30 günlük ücretsiz deneme için bunu yapanların çok olacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Play Pass biliyorsunuz esas olarak Apple Arcade karşısına çıkıyor

Sadece oyunlara özel olan Apple Arcade, Play Pass ile benzer olarak Netflix’in oyun versiyonu olarak tanımlanıyor. Sadece oyuna odaklanan servis, bünyesinde 100’den fazla iOS, macOS ve tvOS işletim sistemli cihazlara özel yüksek kaliteli oyun barındırıyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye dahil destekli 150’den fazla ülkede kullanıma açılan Apple Arcade, aylık 34,99 TL seviyesinde yer alıyor.

İlgili Video