reklamı kapat

POPÜLER

TCL 55V6

Google TV’li TCL 55V6 4K televizyon için BİM kampanyası [19 Nisan 2024]

TCL 55V6 televizyon için BİM kampanyası açıklandı. 55 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon 4K çözünürlük desteğiyle geliyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonda Google TV desteği bulunuyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar televizyona uygulamalar veya oyunlar yükleyebiliyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video servislerinin yer aldığı TCL 55V6 modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 2 adet 10 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran cihazda Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor. Wi-Fi sayesinde kablosuz internet deneyimi sağlanabiliyor. Televizyonla birlikte gelen uzaktan kumanda da video servislerine hızlı erişmek için tuşlar da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TCL 55V6 4K televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 19 Nisan’da BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 18.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın