reklamı kapat

POPÜLER

Görüntü kaydı yapan süper teknolojik kulaklık: SoundSight [Video]

Kulaklık deyince genellikle ses iletim kalitesi üzerinde dururuz; çünkü cihazda farklı bir özellik olabileceği aklımızın ucundan dahi geçmiyor. Üzerinde 1080p kamerası, altı mikrofonu ve ivme ölçeri bulunan SoundSight, çeşit çeşit özelliğiyle heyecan verici bir tasarım.

SoundSight’ın üzerindeki kamera, kullanıcının bakış açısından kayıt yapabildiği gibi, sahne veya stüdyo benzeri ortamlardan canlı yayın imkanı da sunuyor. SoundSight’la birlikte kullanılan Android ve iOS uygulaması sayesinde yaptığınız kaydı paylaşmadan önce düzenleyebiliyorsunuz. Uygulamada araç kutusunu kullanarak ses veya müziğin yanı sıra filtre ekleyebiliyorsunuz. Üstelik SoundSight’la görüntü kaydı yaparken başınızı sürekli dik tutmanız gerekmiyor; 270 derece dönebilen kameranın açısını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

soundsight
Kablosuz bir kulaklık olan SoundSight, 800 mAh’lik piliyle dört saatlik kullanım süresi sunuyor, ancak çeşitli özellikleri kullanmayarak bu süreyi 18 saate kadar uzatmak mümkün. 1080p kamera saniyede 30 kare hızında 720p video kaydedebiliyor; Bluetooth üzerinden yayında ise 24 kare hızında 640p kalite sunuyor.

Kısıtlı sayıda ön siparişe sunulan SoundSight’ı buradan 349 dolara satın alabilirsiniz; ön siparişin ardından fiyatın 499 dolara çıkacağını da belirtelim.

VİDEO

İLGİLİ HABERLER