reklamı kapat

POPÜLER

Görünüşü aldanmayı; gücüyle dikkat çeken elektrikli motosiklet

Görünüşe aldanmayın; gücüyle dikkat çeken en yeni elektrikli motosiklet

Bu sıralar elektrikli motosiklet pazarı oldukça hareketli durumda. Pazarın en yeni modellerinden birisi de VoroMotors RoadRunner.

Son dönemde gelen elektrikli motosiklet modellerinin basit görünen ancak göründüğü gibi olmayan modellerden birisi olan VoroMotors RoadRunner, direkt olarak ufak lastikler / jantlar üzerine kuruluyor.

Modelin açıklamaya göre ön jantının içinde 350W gücünde, arka jantının içinde ise 500W sürekli güç sunan birer elektrik motoru yer alıyor. Yani toplamda iki elektrik motoru ile donatılan motosiklet, bunlarla 56 km/s hıza çıkabiliyor.

Yapısına oranla 56 km/s hızı oldukça iyi bulunan ürün, bünyesinde değiştirilebilir bir pil paketi taşıyor. Bu 48V 26Ah / 1.250 Wh pil paketi ile 80 km menzil elde edilebilir. Bu değer şehir için kullanımı için yeterli görünüyor. Bu model arazi eğlencelerine de dayanabiliyor.

VoroMotors RoadRunner elektrikli motosiklet, bünyesinde bilgi için ufak bir LED ekran da barındırıyor. Modelde ayrıca yerleşik olarak LED aydınlatma da sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

VoroMotors RoadRunner elektrikli motosiklet

Ufak boyutlarına rağmen önünde süspansiyon sistemi olan ve aynı zamanda kullanılan geniş koltuğu ile sürüş konforu iyi olarak geçen motosiklet, yüksek sayılacak bir hıza çıkabildiği için disk frenler ile kontrol altında tutulabiliyor.

Koltuklu scooter olarak da geçen VoroMotors RoadRunner, toplam 25 kg ağırlığında ve 150 kg kadar taşıma yapabiliyor. Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 1.499 dolar seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Google Earth için büyük güncelleme yapıldı