reklamı kapat

POPÜLER

GTA Online

GTA Online içinde para kazanmayı kolaylaştıran gizli görev

GTA Online oyuncular için işleri daha eğlenceli hale getiriyor. Oyun içinde gizli figürleri bulanları ödüller bekliyor.

GTA 5’in çevrim içi bileşeni GTA Online, işleri biraz daha eğlenceli hale getirmeye hazır. GTA’nın hararetli suç dünyasına kısa bir ara vermek isterseniz, oyun “avcı” yönünüzü ortaya çıkarmak istiyor. Bunu da oyun içine gizlenmiş figürlerle yapıyor. Tam 100 figür oyunun çeşitli yerlerine gizlenirken; bulanlar da elbette ödüllendiriliyor. Her bir bulduğunuz figür için oyun içi 1.000 dolar ve 1.000 RP kazanıyorsunuz. Hepsini tarayıp bulmanız durumunda ise toplam ödülünüz 150.000 dolar ve 150.000 RP olarak açıklanıyor. Ayrıca 100 figürün tamamını toplarsanız yeni Impotent Rage kostümünü elde edebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA Online içinde figür arama görevi

Göreve kafanıza göre başlayamıyorsunuz elbette. Görevin başlaması için Hardcore Comic Store‘un sahibinden bir mesaj gelmesi gerekiyor. Size birinin figürlerini çaldığını ve onları bulacak birine ihtiyacı olduğunu söyüyor. Böylelikle figür avcılığı sizin için başlamış oluyor.

Merak etmeyin görevi tamamlamak düşündüğünüz kadar zorlu olmayacak. Çünkü dilerseniz yardım alabilirsiniz. Bazı oyuncular tüm figürleri toplamayı çoktan başarmış ve üzerine bir de harita çıkarmış durumda! YouTube’da bu konuda videolar bulabileceğiniz gibi Reddit kullanıcısının hazırladığı figür haritasına bakarak da keşfinizi gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu haritaya buradan ulaşabilirsiniz. Reddit gönderisi sadece haritada figür noktalarını işaretlemekle kalmamış, figürleri tam olarak nerede bulabileceğinizi de yorum kısmında yazmış.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus’ın eylül ayı oyunları