reklamı kapat

POPÜLER

Guardians Of The Galaxy Vol. 2’nin fragmanı LEGO versiyonuyla karşımızda [Video]

Marvel’ın sevilen işlerinden Guardians of the Galaxy‘nin ikinci filmi önümüdeki yıl bahar aylarında vizyona girecek. Şimdiden merakla beklenen yapımın ilk tanıtımı LEGO versiyonu ile izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmenliğini James Gunn‘ın üstlendiği yapım 2014 yılında hayatımıza girmişti. Gösterime başladığı dönemde yazın en çok izlenen filmi olmayı başarınca devam hikayesi de hemen duyuruldu. İkinci filmin ismi Guardians Of The Galaxy Vol. 2 olarak açıklandı. Heyecan uyandıran yapımda Chris Pratt, Zoe Saldana, Karen Gillan, Bradley Cooper, Vin Diesel geri dönüyor. Onlara bu sefer Kurt Russell, Nathan Fillion ve Elizabeth Debicki gibi isimler katılıyor.

Huxley Berg Studios tarafından paylaşılan videoda Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket ve Groot gibi kahramanları LEGO halinde görüyoruz. Hazırlanan videoda orijinal sesler kullanılmış. Fonda bize yine Blue Swede‘in Hooked on a Feeling parçası eşlik ediyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi 5 Mayıs 2017′de vizyona girecek. Haberde bahsi geçen hayran videosunu haberimizin başında bulabilirsiniz.