reklamı kapat

POPÜLER

Harley-Davidson elektrikli bisiklet Serial 1

İlk Harley-Davidson Serial 1 elektrikli bisiklet konsepti

Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet
Harley-Davidson elektrikli bisiklet

Harley-Davidson’dan özel elektrikli bisiklet markası: Serial 1 [Video]

Harley-Davidson, uzun süredir birden fazla elektrikli bisiklet üzerinde çalışıyor. Şimdi firmadan bu alanda özel marka Serial 1 geldi.

Harley-Davidson, bilindiği üzere elektrikli motosiklet tarafındaki satışlarından çok memnun değil. İlk modeli LimeWire ile kendi kitlesini etkileyemeyen firma, elektrikli bisiklet tarafında ise daha iddialı geliyor. Harley-Davidson‘ın yukarıda da dediğimiz gibi uzun süredir üzerinde çalıştığı birçok konsept elektrikli bisikleti bulunuyor. Şirketin 2019 Milan Motorcycle Show kapsamında sergilediği bu modellerden bazıları yukarıda yer alırken, efsane firma şimdi Serial 1 ile ses getirmiş durumda. “Serial 1 Cycle Company” olarak da geçen Harley-Davidson‘ın yeni markası, firmanın sadece elektrikli bisikletlere odaklanacağı bölümü olacak ve ilk model 2021 Mart ayında görücüye çıkarılacak. Şimdilik Serial 1 üzerinden aşağıdaki prototip bisikleti gösteren firma, yeni markası hakkında elbette heyecanlı görünüyor. Ek bilgi olarak yeni markanın adın 1930 yılında üretilen Harley-Davidson‘ın ilk motosiklet modeli Serial Number One‘dan geliyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Harley-Davidson, elektrikli bisiklet pazarında öne çıkabilir

Ancak ilk modellerin halen çok pahalı olacağı düşünülüyor. Söylendiği kadarıyla satışa sunulacak ilk elektrikli bisikletin 2.500 ile 5 bin dolar arasında bir fiyat etiketi olabilir. Ancak bunlar şimdilik bir söylentiden ibaret. İlk model hakkında bilgilerin yakında artmasını bekliyoruz. Gerçek tasarımın da yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Video