reklamı kapat

POPÜLER

harley davidson

Harley-Davidson imzalı elektrikli scooter konsepti [Video]

Motosiklet dünyasının en ikonik isimlerinden Harley-Davidson’ın çok uzun süredir LiveWire adı verilen bir elektrikli motosiklet geliştirdiğini kısa bir süre önce sizlere aktarmıştık.

LiveWire, CES 2019 kapsamında yeni detaylar kazanmıştı. Modelin tam dolu piliyle yaklaşık olarak 117 kilometre yol yapabileceği açıklanmıştı. Karma olduğu açıklanan bu değer oldukça güzel görünürken, modelin 0’dan 100 km/s hıza 3,5 saniyeden daha kısa sürede çıkabildiği belirtilmişti. Şirket paylaştığımız bu haberin üzerinden çok geçmeden yepyeni elektrikli scooter konseptini tanıttı. X-Games yarışlarında ortaya çıkan elektrikli scooter konsepti şehir içi kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmış durumda. Siyah ve turuncu renk detaylarıyla markanın imajını devam ettiren şirket, konsept aracın ön tarafında LED aydınlatma sistemine yer veriyor. Piyasadaki elektrikli scooter araçlar gibi eğlenceli bir sürüş deneyimi yaşatmasını beklediğimiz Harley-Davidson imzalı scooter konseptinde taşınabilir lityum iyon batarya yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli scooter ne zaman satışa sunulacak?

Bataryanın nasıl bir performans sergileyeceği ise henüz açığa çıkmış değil. Uzun bir menzil değeriyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz scooter, gerek tasarımı gerekse sunacağı performansla fark yaratması bekleniyor. Konsept bir araç olduğu için elektrikli scooter’ın üretime girip girmeyeceği ise henüz açığa çıkmış değil. Elektrikli scooter hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.