reklamı kapat

POPÜLER

Hazır olun, Flash önümüzdeki sezon ayaklarınızı yerden kesecek! [Video]

Önümüzdeki sezon tam bir çizgi roman şöleni yaşayacağımız belli oldu. Önce Gotham fragmanı, ardından gelen Constantine, devamında duyurulan iZombie ve şimdi de Flash! Kemerlerinizi bağlayın, yola son sürat koyuluyoruz!

CW‘nun Arrow atılımıyla elde ettiği başarının ardından bir anda gelen dizi haberleri çizgi roman severleri heyecanlandırmış durumda. İki sezondur CW’da yayınlanan ve DC’nin Green Arrow’unu konu alan dizi, ikinci sezonunda sürpriz bir karakteri konuk almıştı. Arrow’un araştırdığı bir olaya dahil olan Barry Allen, tüm sempatikliğiyle diziye girmiş, aynı hızla da çıkmıştı. Barry Allen karakterinin göz açıp kapayıncaya kadar geçen bölümleri, üzerine düşen bir yıldırımla son bulmuştu. Dizi boyunca Barry’i bir daha göremedik ne yazık ki. Ancak S.T.A.R. Labs’de tedavi gören karakterimiz Arrow’un ikinci sezon finalinde geri geldi.

flash
Flash dizisinin çekileceği zaten duyurulmuştu, fakat dün yayınlanan kısa fragmanla bizi nasıl bir şeylerin beklediğine dair çeşitli ipuçları elde ettik. Flash dizisi Arrow’dan ayrılarak oluşturulduğu için iki dizideki karakterlerin çok sık olmasa da birbirlerini ziyaret edeceği kesin. Oliver Queen’in yeni güç sahiplerini eğitmeye yönelik önlenemez tutkusu da Flash dizisinin başlarında görülebilir. Fragmanda ise Arrow’un okuyla Flash’ın hızını ölçtüğünü görüyoruz. CW Smallville, Arrow ve ardından Flash ile yavaş yavaş DC’yi toparlıyor gibi. Önümüzdeki sezon CW’da yayınlanacak olan bir diğer çizgi roman uyarlaması iZombie de DC Comics’e ait Vertigo’dan çıkıyor. Batman’in Batman olduğu bir dizi çekmiyor olmaları ise çok yazık.

dctv
Grant Gustin‘in Flash’ı canlandıracağı dizi, gelecek sezonda diğer çizgi roman uyarlamalarıyla büyük mücadele yaşayacak gibi gözüküyor. Ne dersiniz? Fox’un küçük Batman’i ile bakıcısı Gordon’u ve NBC’nin doğaüstü dedektifi Constantine ile yarışında Flash yeterince hızlı olabilecek mi?

VİDEO