reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Hearthstone’da Game of Thrones destesi ister miydiniz?

Blizzard‘ın kart oyunu Hearthstone gün geçtikçe daha popüler oluyor. Magic the Gathering’i oldukça sınırlandırsa da dijital ortama taşıyarak daha geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran Hearthstone için hayranlar tarafından deste tasarımları da yapılıyor tabii ki. Bunlardan biri de bir başka popüler seri Game of Thrones.

Aslında Game of Thrones, karakterlerin özellikleri sayesinde Hearthstone için ideal bir deste oluşturmanızı sağlıyor. Özel bir Game of Thrones destesiyle neler yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Koyu bir Game of Thrones hayranı olan Reddit kullanıcısı randomnate sizin için düşünüp, tasarlamış. Başını Hearthstone’dan kaldıramayan kullanıcı için en sevdiği bu iki seriyi birleştirmek de pek zor olmamış.

bran
Arya’dan Daenerys’e, Tyrion’dan Cersei’ye pek çok karakteri bulabileceğiniz bu kartların özellikleri de karakterlerin varlığı kadar eğlenceli. Özellikle elinizde Daenerys varsa inanılmaz güçlü bir el oluşturabilirsiniz demektir, çünkü Daenerys bir sonraki turda etrafı bir hayli ısıtacak olan üç adet ejderha yumurtası çağırıyor oyuna. Kartların tamamına buradan bakabilirsiniz.