reklamı kapat

POPÜLER

LG LAEC015
LG
LG

Hepsi bir arada akıllı LED ekran: LG LAEC015

LG, hepsi bir arada akıllı LED ekranını görücüye çıkardı. Reklam, tanıtım ve bilgilendirme için tercih edilebilen LG LAEC015 aynı zamanda toplantı, konferans ve kongrelerde sunum ekranı olarak da kullanılabiliyor.

Dijital bir pazarlama alanı görevi gören ekran, 136 inç boyuta ve Full HD çözünürlüğe sahip. 500 nitlik bir parlaklık sunan LAEC015’te ekrana entegre sistem denetleme fonksiyonu, dahili hoparlör ve özel aksesuarları ile sesini kitlelere duyurmak isteyen markalara hitap ediyor. LAEC serisi, kablo bağlantıları veya modül yapılandırması gerektirmemesiyle öne çıkıyor. Basit bir kurulum işlemine sahip olan ekranda LG One:Quick Share desteği bulunuyor. Kullanıcılar bu sayede USB dongle düğmesi ve gömülü Wi-Fi ile kişisel bilgisayar ekranını LAEC ekranında paylaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG LAEC015 ekranın Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Seri, karmaşık bir güç bağlantısına gerek kalmadan tek bir güç kablosu ile çalıştırılıyor. Ürüne bakım yapmanın ya da arıza durumunda tamir etmenin ise en az kurulumu kadar kolay olduğu belirtiliyor. LAEC’in LED modülü veya sistem kartı ile ilgili arıza durumunda, servis hizmeti ekranın ön tarafından verilebiliyor. LED modülü, özel manyetik aparat ile basitçe ayrılıyor ve kablolama olmadan hızlı bir şekilde değiştirilebiliyor. Ekranın duyurusu gerçekleşe de LG LAEC015’in Türkiye’deki fiyatı henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın