reklamı kapat

POPÜLER

Her bir parçası değiştirilebilen modüler akıllı bileklik

Giyilebilir teknolojinin yükselişiyle, standart aksesuarlar da sıradanlaştı. Yeni trendin akıllı aksesuarlar olduğu bu dönemde, gençler için üretilmiş olan Gemio da tasarım ve yaratıcılığı bir araya getirdiği bileklikleriyle gençler için yeni bir iletişim yöntemi sunuyor.

Her dönem bir anda ortaya çıkan “arkadaşlık bileklikleri” kavramından esinlenen Gemio, her ne kadar arkadaşınızla bire bir aynı bilekliğe sahip olmasanız da, aranızda özel bir iletişim yöntemi kurmanızı sağlıyor. Tamamen kişiselleştirilebilir olan Gemio, tasarımından ışıklı bildirimlerine kadar değiştirilebiliyor.

gemio-app
Design Studio uygulamasıyla bilekliğin her bir parçasında kullanılacak taşları seçmek ve her taşın altında yer alacak ışıkları düzenlemek mümkün.

Bilekliğin vereceği tepkiler de ayarlanabiliyor. Arkadaşlarınız için ayrı ayrı ışık yanma senkronu belirleyebilir, yakınlarda bir arkadaşınız varsa ya da size ulaşmaya çalışıyorsa bildirim alabilirsiniz. Ayrıca jestlere karşı da hassas olan bileklikle, el sıkışma, el sallama gibi hareketler de özel ışık düzenine sahip. Eğer bilekliğiniz etrafa ışık saçsın istemiyorsanız, ışık yerine titreşimle bildirim seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonla kontrol edilebilen bileklik şimdilik sadece iOS uyumluluğu sunuyor ancak yakında Android uyumluluğunun da geleceği belirtiliyor. Ayrıca kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Gemio kasım ayında ön siparişe açılacak. Bilekliğin yurt dışı fiyatı ise tasarıma bağlı olarak 69 dolarla 99 dolar arasında değişiyor. Gemio ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.