reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 8’i salonunuza getiren yarış seti [Video]

Anki Overdrive’ın özel versiyonu olarak çıkacak set serinin öne çıkan karakterlerinin araçlarını oyun sahasına getiriyor.

Hızlı ve Öfkeli Serisi’nin herhangi bir bölümünü izleyen meraklılarının içerisinden en az bir kere “Keşke ben de orada olsaydım” düşüncesi geçtiğine inanıyoruz. 2001 yılında yola çıkan seride efsaneleşen karakterler sadece filmde değil gerçek hayatta da bu serideki rolleriyle artık bir bütün haline gelmiş durumda. Geçtiğimiz dönemde kazada hayatını kaybeden Paul Walker‘ın eksikliğiyle buruk da olsa yoluna devam eden efsane son olarak karşımıza sekizinci bölümüyle çıktı. Yine maceranın sınırlarının zorlandığı serinin bu bölümünün sürprizi bu kez denizaltı oldu ve meraklıları yine içlerinden “Dom ve Hobbs’un yanında ben de olsaydım.” diye içlerinden geçirdi. Amerikalı oyuncak üreticisi Anki‘nin sunduğu Overdrive yarış setiyle serinin sekizinci bölümü meraklılarının oturma odalarına geliyor.


Overdrive‘ı rakiplerinden ayıran en büyük özelliği teknolojinin tüm imkanlarından faydalanıyor olması. Tablet ve telefon gibi akıllı cihazlara indirilebilen mobil uygulama sunan oyun setinin kontrolünü bu uygulama üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Aynı zamanda yapay zekanın da kullanıldığı ekosistem içerisinde kullanıcılar dilerlerse arkadaşları dilerlerse bilgisayar ile eş zamanlı yarışlar yapabiliyor. “Hızlı ve Öfkeli Başlangıç Seti” adıyla eylül ayında satışa çıkacak olan oyunda standart olarak Dom’un Dodge Charger‘ı ve Hobbs’un MXT‘si veriliyor. Mobil platform üzerinden Letty ve Tej’in de sunulacağını açıklayan Anki, seti 169.999 dolarlık yurt dışı fiyatıyla satışa sunacak.

VİDEO #1: Hızlı ve Öfkeli seti tanıtım filmi

VİDEO #2: Anki Overdrive tanıtım filmi