reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli ekibinden Paul Walker’a teşekkür

Sinemada büyük ilgi gören Hızlı ve Öfkeli serisi son olarak sekizinci filmle izleyici karşısına çıktı. Gişede elde ettiği kazançla uzun süre adından söz ettirdi. Sevilen serinin oyuncuları son olarak MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri‘nde boy gösterdi.

Orijinal ismi Fast and Furious olan seri 2001 yılında başlamıştı. Aradan geçen uzun yıllara rağmen seri giderek daha fazla ilgi görmeye ve kazandırmaya devam ediyor. Fakat seriyle özdeşleşen isimlerden biri olan Paul Walker yedinci film çekimlerinde hayata gözlerini yumdu. Ekip bu acı kaybın ardından yaslarını tutup, yola devam etti. Ancak bu Paul Walker’ın unutulduğu anlamına gelmiyor.

MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri, Hızlı ve Öfkeli serisini Jenerasyon Ödülü’ne layık gördü. Ödülü 15 senedir beyaz perdede olan seri adına Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster ve Tyrese Gibson kabul etti. Diesel teşekkür konuşmasında Paul Walker’ı da andı. Konuşması “Sene 2002’ydi. Bu sahnede Paul Walker ile duruyorduk. MTV bize en iyi ikili ödülünü vermişti. 15 sene geçti. Şimdi tüm ailemle birlikte burdayım. MTV bize bu sefer jenerasyon ödülünü veriyor. Bu sahnede durup, Hızlı ve Öfkeli’den bahsedip kardeşim, kardeşimiz Pablo’yu anmadan duramam. Umarım bizimle gurur duyuyorsundur.” sözleriyle izleyicileri duygulandırdı.