reklamı kapat

POPÜLER

How to Train Your Dragon 3’ün vizyon tarihi ertelendi

Cesur Viking Hiccup‘ın maceraları How to Train Your Dragon 3 ile devam edecek. Ancak merakla beklenen filmin tahmin edilenden geç vizyona gireceği açıklandı.

How to Train Your Dragon ilk olarak 2010 yılında karşımıza çıkmış, Hiccup ve Toothless‘la tanışmamıza vesile olmuştu. Serinin son halkası yine Dean DeBlois‘in yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınacak. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Jay Baruchel, America Ferrera, Gerard Butler, Cate Blanchett, Jonah Hill, Kristen Wiig ve Craig Ferguson gibi isimler yer alacak.

Üçüncü filmde kahramanımız Hiccup hayalini gerçekleştiriyor ve huzur dolu bir ejderha ütopyası yaratmayı başarıyor. Ancak onun yönetimi kısa bir süre sonra ortaya çıkan tehlikeler ile test ediliyor. Bu yüzden hem insanlar hem de ejderhalar kendi türlerini kurtarabilmek için imkansız tercihler yapmak zorunda kalıyor.

How to Train Your Dragon 3’ün vizyon tarihi şimdiye kadar iki kez ertelenmişti. Başta bu yıl vizyona girmesi beklenen yapım Universal Pictures‘ın program değişikliğiyle birlikte 2019‘da izleyici karşısına çıkabilecek. Son açıklanan tarihe göre merakla beklenen yapımı ancak 27 Eylül 2019‘da seyredebileceğiz. Umuyoruz How to Train Your Dragon 3 hayranları hikayenin devamı için daha fazla beklemek zorunda kalmaz.